Lista aktualności Lista aktualności

Złoty Medal Wybór Konsumentów

23.03.2017 wręczono statuetki Złoty Medal MTP – Wybór Konsumentów firmom, które zwyciężyły w jednym z najważniejszych konkursów konsumenckich w Polsce.

Dziękujemy jeszcze raz wszystkim klientom i całej branży leśnej za oddane głosy na rozdrabniacz uniwersalny RSD-20.

Statuetki otrzymało łącznie 31 laureatów plebiscytów, które odbyły się w 2016 roku.

Gala odbyła się 23 marca 2017r., w restauracjach Garden City Międzynarodowych Targów Poznańskich. Uroczystość, którą poprowadził znany dziennikarz i prezenter Maciej Kautz, można było również za pośrednictwem Facebooka obejrzeć na żywo w całej Polsce.

Złoty Medal MTP to nagroda z prawie 40-letnią tradycją, a plebiscyt konsumentów jest organizowany już po raz piąty. W pierwszym etapie zgłoszony produkt poddawany jest wnikliwej ocenie ekspertów, którzy najlepszym przyznają „Złote Medale". Otrzymują je tylko te z nich, które spełnią regulaminowe kryteria i zyskają pozytywne rekomendacje Sądu Konkursowego, który poszukuje produktów innowacyjnych, wytworzonych w oparciu o najwyższej klasy technologie i wyróżniające się ciekawym wzornictwem. W kolejnej selekcji produkty rywalizują ze sobą o tytuł „Złoty Medal – Wybór Konsumentów". Konsumenci oddają swoje głosy w plebiscytach internetowych i w ten sposób dzielą się pozytywnym doświadczeniem nabytym podczas korzystania z produktów i usług, promowanych przez wystawców. Spośród 346 laureatów konkursu o Złoty Medal MTP, konsumenci wybrali 31 produktów zasługujących na tytuł Złoty Medal - Wybór Konsumentów.