Lista aktualności Lista aktualności

Złoty Medal Wybór Konsumentów dla Rozdrabniacza RBR

12.04.2019 wręczono Złote Medale Wybór Konsumentów

Dziękujemy jeszcze raz wszystkim klientom i całej branży leśnej za oddane głosy na rozdrabniacz RBR. Gala odbyła się w restauracji Garden City Międzynarodowych Targów Poznańskich. 

Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich to nagroda, która ma już czterdziestoletnią tradycję.  Przyznawana jest eksponowanym podczas wydarzeń targowych produktom, które uzyskały rekomendację grona ekspertów danej branży. Od siedmiu lat spośród laureatów Złotego Medalu poszczególnych wydarzeń targowych wybierani są zwycięzcy w kategorii Złoty Medal Wybór Konsumentów. To nagroda o szczególnym znaczeniu, ponieważ o jej przyznaniu decydują klienci. Co roku Grupa MTP organizuje galę, podczas której wyróżnia produkty prezentujące najwyższy poziom innowacyjności.

 

Znalezienie się w gronie trzydziestu laureatów nagrody Złoty Medal Wybór Konsumentów nie jest łatwe. Spośród 389 produktów, które w 2018 roku zostały zgłoszone do konkursu, 311 zyskało uznanie Sądu Konkursowego oceniającego produkty według ściśle ustalonych kryteriów. Warunkiem wzięcia udziału w plebiscycie rozstrzyganym przez zwiedzających ekspozycje targowe oraz internautów jest pozytywna ocena ekspertów z poszczególnych branż wchodzących w skład konkursowego jury. Przyjmowane są zgłoszenia jedynie tych produktów i usług, które eksponowane są na stoiskach targowych oraz wyróżniają się na rynku dzięki swoim walorom jakościowym, technologicznym oraz użytkowym. Ale Złoty Medal Wybór Konsumentów to nie tylko nagroda, to także doskonała forma promowania produktu, bo wyróżnienie można wykorzystywać na rozmaite sposoby w kampaniach  marketingowych. 

 

Piszą o nas na money.pl

Rozdano Złote Medale MTP (klik)