Przygotowanie i konserwacja dróg Przygotowanie i konserwacja dróg

RÓWNIARKA DROGOWA LEŚNA V3-220

Równiarka V3-220 jako trzyostrzowe urządzenie ciągnione, przeznaczona jest do utrzymania w należytym stanie duktów leśnych, w tym głównie dojazdów do punktów ppoż., dojazdów do leśnych punktów czerpania wody, leśnych szlaków transportowych, a także wszelkiego rodzaju podjazdów gruntowych.

Równiarka drogowa V3-220 jako trzylemieszowe urządzenie ciągnione, przeznaczona jest do utrzymania w należytym stanie duktów leśnych, w tym głównie dojazdów do punktów ppoż., dojazdów do leśnych punktów czerpania wody, leśnych szlaków transportowych, a także wszelkiego rodzaju podjazdów gruntowych.

 

Pobierz kartę z katalogu

Dzięki długiej ramie nie ma efektu kopiowania nierówności drogi a odpowiednio dobrane kąty skrawania i utwardzone lemiesze skutecznie wyrównują nierówności i koleiny w gruncie. Hydrauliczne sterowanie umożliwia bezstopniową regulację głębokości pracy i profilu odnawianego przejazdu.

Do wstępnego zagęszczenia przemieszczonego materiału na drodze, równiarka opcjonalnie wyposażona jest w hydraulicznie podnoszony wał ugniatający. Sterowanie pracą równiarki w całości odbywać się może z kabiny ciągnika.

 

PARAMETRY TECHNICZNE

Parametry

Wartości

Długość

6800 mm

Szerokość robocza

2200 mm

Zalecana szerokość przejazdów do niwelacji (konserwacji)

2500-4000 mm

Masa

800 kg

Ilość lemieszy roboczych

3 szt.

Ilość lemieszy zębatych

1 szt.

Regulacja głębokości pracy

hydrauliczna

Typ urządzenia

podwieszone, wleczone

Koła nośne

135/80 R12

Ciągnik współpracujący

min 70KM

Obsługa

1 osoba